Instagram 5000 takipçi hilesi

Instagram 5000 takipçi hilesi

Giriş Yap

Merhabalar,
Çoğunuzun bildiği üzere 2017 / 2018 yılının ortasında Instagram büyük bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile Instagram 500 takipçi hilesi ve 5000 takipçi hilesi  yapmanıza izin eren sitelere büyük zararlar verdi. Bu zararların sonunda bir çok takipçi hilesi çalışmaz veya faydasız hale geldi. Biz de sizlere yeni sistemimizi tanıtmak istedik. Instager ile her gün 100'lerce takipçi kazanmanız mümkün. Yüklenen profiller tamamen gerçek ve türk kişilerdir. Sizingibi gerçek kişiler tarafından takip edilirsiniz. Bu sayede keşfete yükselme ihtimaliniz daha çok artar.

Hesabınız için sürekli olarak takipçi kasmak bazen zararlı olabilir fakat Instager olarak kullandığınız değişken İP 'ler sayesinde Instagram asla sizin takipçi hilesi yaptığınızı fark edemez. Farklı İP nasıl oluşturuyoruz derseniz bunu proxy sayesinde yapmaktayız. Bu sayede her 500 takipçi gönderiminde sanki kullanıcılar farklı telefonlar ile sizi takip etmiş gibi gösterilir ve hesabınız tamamen güvenli şekilde yükselir. Takipçileri yükselttiğiniz de keşfete çıkma ihtimaliniz de artmaktadır.

Kaç takipçi kasabilirsiniz?

  1. İlk giriş 100 takipçi
  2. İkinci giriş 150 takipçi
  3. Üçüncü giriş 300 instagram takipçi hilesi
  4. Dördüncü giriş 500 bedava takipçi 

Instagram 500 Takipçi Bedava

Ücretsiz 500 takipçi kasmak için ilk olarak siteye giriş yapmalısınız. Ardından 30 dakika arayla her seferinde daha çok takipçi kazanacaksınız. Instager bu hizmeti tamemn ücretsiz olarak sunmaktadır. Siz de bedava olarak takipçilerinizi arttırmak için sitemizi kullanabilirsiniz. İstemedikçe ücret ödemezsiniz. Sistemimiz tamamen ücretsizdir.

Tamamen ücretsiz olan takipçi hilemiz sizler için ek araçlar ile sunulmakta. %100 güvenli olan bu araçlar ile artık siz de popüler olabilirsiniz.

ÜCRETSİZ - HIZLI - GÜVENLİ

5.000 Takipçi için Giriş Yap

2017-07-28 00:34:48

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram'da takipçi hilesi yapmanın zararı var mı?

Instagram'da takipçi hilesi yapmanın zararı var mı?

Instagram'da takipçi hilesi yapanların veya yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri olan "takipçi hilesinin hesabıma bir zararı var mı?" sorusunun cevabını bu konuda bulacaksınız.

Instagram hikayeleri gizlice izleme (story pro)

Instagram hikayeleri gizlice izleme (story pro)

Instagram hikayelerini gizlice izleme Merhabalar, biliyorsunuz ki Instagram 'da hikayeleri izlediğiniz de karşı taraf bunu görebiliyor. Hikayeleri gizlice izleyip haberdar olmamaları için genelde

Instagram engeli kaldırma, engelleme nasıl kaldırılır? (Güncel 2018)

Instagram engeli kaldırma, engelleme nasıl kaldırılır? (Güncel 2018)

Instagram yenilikleri seven bir sosyal mecra. Her gün önümüze farklı özellikler ile gelmekte ve bizi şaşırtmakta. Bu özellikler bazen bizi sevindirirken bazen de üzebiliyor. Örnek olarak üzücü