Instagram'da takipçi hilesi yapmanın zararı var mı?

Instagram'da takipçi hilesi yapmanın zararı var mı?

Instagram'da takipçi hilesi yapanların veya yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri olan "takipçi hilesinin hesabıma bir zararı var mı?" sorusunun cevabını bu konuda bulacaksınız.

Öncelikle bilmeniz gereken ilk şey 2 tür takipçi hilesi vardır.

1. Organik Türk Takipçiler,
Sistemde bulunan kullanıcılar tamamen aktif türk kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler isterlerse takibi bırakabilir ve beğeni yapabilir. (bkz. instager)

2. Bot Türk veya Yabancı Takipçiler,
Gerçek olmayan yapay bot kullanıcılardan oluşur ve sadece görünüş amaçlıdır. Beğeni ve izlenmeye faydası olmaz. Botlar takibi bırakabilir.

Hangisini kullanırsam hesabıma zarar gelmez?

Kullanmanız gereken hile Organik Türk Takipçiler olan 1. hiledir. Bu hileyi kullandığınız da Instagram sizin hile yaptığınızı tespit edemez ve bu sayede hesabınız güvende kalır.


 

2017-06-12 16:32:50

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram 5000 takipçi hilesi

Instagram 5000 takipçi hilesi

Giriş Yap Merhabalar, Çoğunuzun bildiği üzere 2017 / 2018 yılının ortasında Instagram büyük bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile Instagram 500 takipçi hilesi ve 5000

Instagram'da türk takipçi mi yoksa bot takipçi mi?

Instagram'da türk takipçi mi yoksa bot takipçi mi?

Instagram Takipçi Satın Almak Güvenli mi? Takipçi alırken nelere dikkat edilmeli? Instagram'da takipçi satın almak için bir çok site ve takipçi satın alırken bir çok seçenek ile karşılaşıyoruz.

Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Instabayim - Instagram Takipçi Hilelerinin Kralı

Merhabalar, Instagram kullanılmaya başlandığından beri çok etkili bir yükseliş sergiledi ve şu an en popüler sosyal ağ olarak görülüyor. Instagram kullanılmaya başladığından beri instagram