Instagram'da takipçi hilesi yapmanın zararı var mı?

Instagram'da takipçi hilesi yapmanın zararı var mı?

Instagram'da takipçi hilesi yapanların veya yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri olan "takipçi hilesinin hesabıma bir zararı var mı?" sorusunun cevabını bu konuda bulacaksınız.

Öncelikle bilmeniz gereken ilk şey 2 tür takipçi hilesi vardır.

1. Organik Türk Takipçiler,
Sistemde bulunan kullanıcılar tamamen aktif türk kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler isterlerse takibi bırakabilir ve beğeni yapabilir. (bkz. instager)

2. Bot Türk veya Yabancı Takipçiler,
Gerçek olmayan yapay bot kullanıcılardan oluşur ve sadece görünüş amaçlıdır. Beğeni ve izlenmeye faydası olmaz. Botlar takibi bırakabilir.

Hangisini kullanırsam hesabıma zarar gelmez?

Kullanmanız gereken hile Organik Türk Takipçiler olan 1. hiledir. Bu hileyi kullandığınız da Instagram sizin hile yaptığınızı tespit edemez ve bu sayede hesabınız güvende kalır.


 

2017-06-12 16:32:50

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram'da türk takipçi mi yoksa bot takipçi mi?

Instagram'da türk takipçi mi yoksa bot takipçi mi?

Instagram Takipçi Satın Almak Güvenli mi? Takipçi alırken nelere dikkat edilmeli? Instagram'da takipçi satın almak için bir çok site ve takipçi satın alırken bir çok seçenek ile karşılaşıyoruz.

Instager Takipçi Kredisi

Instager Takipçi Kredisi

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); TAKİPÇİ KREDİLERİ PERİYODİK OLARAK 25 DAKİKA ARAYLA YENİLENİR. yenilenmesi için çıkış yapıp tekrar girmeniz gerekebilir. sorun yaşarsanız

instagram başkasına takipçi gönderme

instagram başkasına takipçi gönderme

Hileye Geri Dön Merhabalar arkadaşlar, Bir çok kişi bize başkasına takipçi gönderme, şifresiz takipçi hilesi için yazmakta. Instager olarak 3 yıldır takipçi hilesi olarak hizmet vermekteyiz.

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Instagram Takipçi Paneli Kiralama

Merhabalar Burada olduğunuza göre bildiğiniz gibi Instagram şu anda en hızlı büyüyen ve en çok kullanılan sosyal ağ. Bir sosyal ağ olmaktan öte statü göstergesi haline gelen Instagram aynı