instagram hikaye izlenme ve görüntülenme hilesi

instagram hikaye izlenme ve görüntülenme hilesi

Instagram Hikaye İzlenme ve Görüntülenme Hilesi


Instagram'da bir profilin aktif olup olmadığını anlamanın bir çok yolu var. Beğeni, izlenme, yorum ve diğer etkileşim yolları. Bu etkileşimlerin arasına yeni katılmış olan story yani hikaye özelliği ile Instagram snapchati adeta bitirdi. Sosyal ağlar arasında en üst zirveye yerleşmesinde büyük rol oynayan bu adım çoğu işletme ve sonradan takipçi satın alan profil sahiplerini üzdü.


Binlerce takipçisi olan profillerin hikaye izlenmelerde nasıl çöktüğünü görebiliyoruz. Bu yüzden çoğu kişi hikaye atmaya çekiniyordu. Artık bu olaya instager olarak kökten çözüm buluyoruz. instagram hikaye hilesi ile tüm hikayelerinize tek tıkla izlenme yani görüntülenme atabilirsiniz.

insta story

Giriş Yap

instagram hikaye izlenme gönder - instagram story hilesi

Yapacağınız işlemler ücretli değildir. Ücretsiz bir şekilde hikaye görüntülenmelerinizi arttırabilirsiniz. Girişte veya sonrasında sizden ücret talep edilmez. Yapacağınız işlemler hesabınıza spam veya diğer riskleri oluşturmaz. Sisteme giriş yaptığınız da asla şifreniz kayıt edilmez sadece giriş için gerekli bilgiler alınır ve Instagram'dan giriş onaylanır. 

Hikaye izlenmeleri gerçek türk kişiler olsa da bu sadece görünüş amaçlıdır. Bu kişiler gerçekten sizin hikayenizi görmez fakat hepsi gerçek türk kullanıcılar.

Instagram Video Görüntülenme Hilesi

Instager ile paylaşmış olduğunuz videolar için görüntülenme hilesi yapabilirsiniz. Hileyi kullanabilmek için dilerseniz uygulamamızı indirebilirsiniz. Uygulama sayesinde isterseniz kendi profiliniz ile yapabilir veya fake profiliniz ile girerek asıl profilinize ücretsiz olarak hikaye izlenme gönderebilirsiniz. Uygulamamız da kredileri 30 dakika arayla yenilemekteyiz. Krediler her seferinde daha fazla olarak verilmektedir. 

Uygulama içerisindeki hileler:

  1. Takipçi arttırma 
  2. Beğeni arttırma
  3. Video görüntülenme
  4. Hikaye hilesi
  5. Yorum gönderme hilesi

Ager Takipçi uygulaması kullanımı kolay ve ücretsizdir. Siz istemedikçe uygulamaya ücret ödemeniz gerekmez. Türkiye'nin en güvenilir video görüntülenme arttırma uygulaması.

2018-02-04 03:40:45

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram ücretsiz beğeni kasma

Instagram ücretsiz beğeni kasma

Beğeni Kasma Hilesi Giriş Türkiye'nin en iyi instagram beğeni kasma uygulaması Instager 'de beğeni hilesi nasıl yapıcağınızı bilmiyorsanız bu yazıyı okumanız yeterli. Öncelikle beğeni

Instagram Dondurma - Instagram Hesabını Geçici Olarak Dondurma

Instagram Dondurma - Instagram Hesabını Geçici Olarak Dondurma

Instagram hesabımı geçici olarak dondurmak istiyorum. Instagram'dan artık sıkıldıysanız veya geçici bir ara vermek istiyorsanız bunu Instagram hesabını dondurarak yapmak en kolay yoludur. Hesabınızı

Instagram engeli kaldırma, engelleme nasıl kaldırılır? (Güncel 2018)

Instagram engeli kaldırma, engelleme nasıl kaldırılır? (Güncel 2018)

Instagram yenilikleri seven bir sosyal mecra. Her gün önümüze farklı özellikler ile gelmekte ve bizi şaşırtmakta. Bu özellikler bazen bizi sevindirirken bazen de üzebiliyor. Örnek olarak üzücü