instagram için canlı yayın izlenme hilesi

instagram için canlı yayın izlenme hilesi

Instagram canlı yayın izlenme satın al

Sitemiz üzerinden Instagram hesabınıza takipçi, beğeni, yorum ve hatta hikaye izlenme dahi atabilirsiniz. Fakat canlı yayın izlenme hilesi hizmeti ücretlidir. Ve hiç bir şekilde ücretsiz yapıyoruz diyenlere veya ücretsiz canlı yayına kişi sokma tarzı uygulamalara girmeyiniz. Canlı yayın hizmeti ücretsiz olarak sunulamaz.


HİZMET BEDELİ: 50TL

Özel bir hizmet olduğu için siparişiniz anında işleme alınır. Yayın açmadan önce bizimle irtibata geçmelisiniz. Siz yayını açtığınız anda bizden aldığınız kişiler  yayına katılır. Yayına giren kişiler isterseler yorum yapabilir ve sizi takip edebilirler. Hepsi gerçek kişilerdir. 

Yayın sonrası profilinize yeni takipçiler gelir. Profilinizdeki paylaşımların beğenileri yükselir. Neden canlı yayına izleyici almalıyım? Genelde Instagram 'da takipçi ve beğeni sayıları yüksek iken canlı yayın veya hikaye görüntüleyen kişiler azdır. Bu da profilinizi kalitesiz göstermektedir. Instagram hikaye hilesi  sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Gine aynı şekilde canlı yayın hilesi de yapmaktayız fakat bu hizmetimiz ücretlidir. Siz de profilinizi daha kaliteli ve özgün göstermek için bu hizmeti bizden alabilirsiniz.

Satın alma işlemi nasıl oluyor?

Satın alma işlemlerini 10 dakika da yapabiliriz. Öncelikle ödeme yöntemlerimiz. Havale / EFT / Kredi Kartı 3D / Kartsız ATM. Ödeme sonrasında bize vereceğiniz kullanıcı adını sisteme yüklüyoruz (yayın açılacak kullanıcı). Ardından istediğiniz vakitte yayını açıyorsunuz ve izleyiciler anında yükleniyor. En çok tercih edilme sebebi olan başlıca yayınlara çıkma garantisi de veriyoruz. Yayınınız keşfete düşer ve tanımadığınız veya arkadaşlarınızın takipçileri de sizi izler. Bu sayede yeni arkadaşlıklar, takipçiler ve beğeni kazanırsınız. 

Bilgisayar'dan canlı yayın yapabilir miyim?

Bize çok fazla sorulan bir soru " bilgisayardan canlı yayın yapmak " mümkün mü? Hayır maalesef Instagram buna müsade etmiyor. Ve size bunu sunabileceğini söyleyen canlı yayın programı veya her hangi bir başka hile kullanmayın. Hesabınıza zarar verebilir.

instagram canlı yayın arttırma hilesi

İLETİŞİM
WP - 0534 341 2531

2018-03-08 20:01:19

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

instagram profilime bakanları bulma uygulamaları

instagram profilime bakanları bulma uygulamaları

Merhaba dostlar, Günümüzün en popüler sosyal ağlarından olan Instagram'ın çeşit çeşit uygulamaları türemekte. Bunların en başında instagram takipçi hilesi gelmekte. Bu uygulamaların

Instagram'da takipçi hilesi yapmanın zararı var mı?

Instagram'da takipçi hilesi yapmanın zararı var mı?

Instagram'da takipçi hilesi yapanların veya yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri olan "takipçi hilesinin hesabıma bir zararı var mı?" sorusunun cevabını bu konuda bulacaksınız.

instagram direct pc - Bilgisayar üzerinden mesajlaşın

instagram direct pc - Bilgisayar üzerinden mesajlaşın

Instagram Direct PC giriş Merhabalar,  Bildiğiniz üzere Instagram mesajlaşma özelliğini kullanabilmeniz için telefona ihtiyacımız var. Bunu bilgisayar üzerinden yapmak istediğimiz de ek