Instagram Takip Etmeyenleri Bul - Instaunf

Instagram Takip Etmeyenleri Bul - Instaunf

INSTAGRAM TAKİP ETMEYENLER

Instager bir Instagram Web görüntüleme aracıdır. Sistemimiz ile yapacaklarınızın sınırı yok, her geçen gün yenilemekte olduğumuz sistemimiz ile siz de Instagram'da artık bir fark yaratacaksınız. Instagram bugün en hızlı kullanıcısı artan bir sosyal ağ. Bu sosyal ağ'da siz de daha fazla kitlelere ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? Instager.

Aslında Instagram'da sizi takip etmeyenleri bulmak çok kolay. 
 

Instagram Kim Takip Etmiyor?


Şimdi sizi takip etmeyenleri bulalım. İlk önce ana sayfamızdan sisteme giriş yapıyorsunuz. Ardından seçenekler bölümünden ''beni takip etmeyenler'' bölümünde sizi tüm takip etmeyen kişileri inceleyebilir ve takipten çıkartabilirsiniz. İşlem tamamen ücretsiz olmakla birlikte her hangi bir sınırlama da yoktur.

Neden Takip Ettiklerim Çok 

Instagram'da takipçi kasmanın en hızlı ve etkili yollarından biri de takip et ve takibi bırak sistemidir. Bu sistem nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Her hangi bir kategoriye uygun bir hesap bulup onu takip edenleri takip ederek dikkatlerini çekebilirsiniz bu sayede onlarda size geri dönüş yapacaktır ve takipleşmiş olacaksınız. Bunu yaparken dikkat etmeniz husus agresif takip etme sınırıdır. Bu sınır dakika saat ve 24 saatte takip etme limitir. 24 saatte en fazla 2000 kişiyi ve toplam en fazla 7500 kişiyi takip edebilirsiniz. Fazlası için Instagram izin vermemektedir.

Sizde takip edin takip edilin ve sizi takip etmeyenleri Instager ile silin.

VİDEO ANLATIM

2016-12-06 01:54:27

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi Hilesi giriş sorunu

Instagram Takipçi Hilesi giriş sorunu

Instager veya diğer instagram takipçi hilesi sitelerine giriş sorunu. Bazen sitelere ne yaparsanız yapın giremiyorsunuz. Denemediğiniz hiç bir yöntem kalmamış olabilir. Gene de giriş yapamıyorsanız