100.000 Takipçi Çekilişi Tekrar Aktif Edilmiştir.
 
1)Takipci Uygulamamizi indirip ! 5 Yildiz verip yorum atan herkes Çekilise Katilmis bulunmaktadir.
2)Uygulamaya 1 hafta boyunca her gün girip takipçi arttırmanız gereklidir.
3)Uygulamayı silmemeniz gerekmektedir. Aksi halde bir daha katılamazsınız.

İnstagram Takipçi Hilesi
*Çekiliş her hafta yapılacaktır.

Kimseyi Beğenmeden ve Takip Etmeden Uygulamayı Kullanmak İstemez misin?
6 aylık premium sadece 19TL
HEMEN ALMAK İÇİN TIKLA!

Uyarı: Sadece Instager kullanırsanız hesabınız beğeni veya takip etme engeli yemez. Daha fazla keşfete çıkar. Buda beğenilerinizin yükselmesi ve doğal takipçiler gelmesi demektir.

10 Eylül. Güncelleme:  Beğeni işlemi kısa süre içerisinde yüksek krediler ile geri dönecektir. Instagram taraflı güncelleme nedeniyle şu an 0 kredi gözüküyor.
Yenilik: WhatsApp'ta 10 arkadaşın ile paylaş, 1000 takipçi kazan.

Instagram Takipçi Gönderme Aracı

Takipçi gönderme aracı ile, dilediğiniz kullanıcıya, kendi belirlediğiniz adette takipçiyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen takipçilerin tamamı gerçek kullanıcılardır.

Instagram Fotoğraf Beğendirme Aracı

Beğeni gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette beğeniyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen beğenilerin tamamı gerçek kullanıcılardır.

Instagram Yorum Göndertme Aracı

Yorum gönderme aracı ile, dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz adette ve içerikte yorumu anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen yorumların tamamı gerçek kullanıcılar tarafındandır.

Instagram Unfollow Aracı 


Geri Takip Yapmayan Kullanıcılar aracı ile, sizin takip ettiğiniz, ancak sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit edebilirsiniz. Duruma göre siz de takibi bırakabilirsiniz. Aynı şekilde sizi takip eden, ancak sizin takip etmediğiniz kullanıcıları da tespit edebilirsiniz.

Bildirim: Arkadaşlar beğeni işlemlerinde Instagram'ın getirmiş olduğu limitlendirme yüzünden krediler düşürülmüştür. Çok kredi verince hesaplar geçici olarak Beğeni engeli yiyor ve hiçbir şeyi beğenemiyor. Böyle olunca hepten beğeni olmuyor. Bu yüzden hem hesaplara zarar gelmesin, hemde herkes beğeni yapabilsin diye krediler düşürülmüştür. Anlayışınız için teşekkürler.

 

ŞİFRESİZ TAKİPÇİ HİLESİ YAPMAK İÇİN VİDEOLU ANLATIM TIKLA!
YOUTUBE
***********************

BİZE DESTEK OL ÖDÜLÜ YAKALA!!
TAKİPÇİ UYGULAMAMIZA 5 YILDIR VER, YORUMA KULLANICI ADINI EKLE!
HER GÜN 5 KİŞİYİ PREMİUM KULLANICI HAKKI
HER GÜN 1 KİŞİYE 1000 ve 5 KİŞİYE 500 TAKİPÇİ

!! HEDİYE !!